O nas

“Witaj Przyjacielu, poznaj swoje prawdziwe Ja!”

Dołącz do nas i przeżyj najbardziej przemieniającą przygodę w Twoim życiu!

The Journey to uznany na świecie i pozytywnie oceniony przez krytyków proces uzdrawiajaco – transformujacy, który umożliwi Ci przebudzenie Twojego prawdziwego potencjału. Setki tysięcy ludzi na całym świecie doświadczyły już krok po kroku tego prostego procesu, który umożliwia pokonywanie wszelkich problemów, fizycznych, duchowych, emocjonalnych, ja również problemów w związkach i pracy.

Jak “The Journey” może pomóc?

Historia “The Journey”

brandon-1

“The Journey” zostało założone przez światowej sławy wykładowczynię, autorkę bestsellerów i ekspertkę z zakresu leczenia umysłu i ciała – Brandon Bays. Wszystko zaczęło się w 1992 roku, kiedy to u Brandon zdiagnozowano guza wielkości piłki do koszykówki.

Wywodząc się z nurtu uzdrawiania holistycznego oraz medycyny naturalnej, Brandon użyła całej swojej wiedzy z zakresu żywienia, zielarstwa, kinezjologii, medytacji i prowadzonej wizualizacji do stworzenia szczegółowo zaplanowanego procesu naturalnego uzdrowienia. Zaskakując tak doktorów jak i samą siebie, intuicyjnie wsłuchała się w mądrość swojego ciała i uleczyła się w 6 tygodni, bez lekarstw, zabiegów i bólu.

“The Journey” to rezultat nieprzerwanej pracy Brandon nad sobą oraz wyciągniętych z niej doświadczeń i obserwacji. Wciąż rozwija nowe sposoby samoleczenia, a oryginalną metodę doskonali w ten sposób, by dotyczyła wszystkich stref życia.

Metoda “The Journey” jest zakorzeniona w pracach endokrynologa, Deepaka Chopry, autora ponad pięćdziesięciu bestsellerów, w tym “The Seven Spiritual Laws of Succses”, oraz poważanego mikrobiologa dr Candace Pert, współtwórcę “What The Bleep Do We Know?” oraz autora “Molecules of Emotion”. Dzięki tym korzeniom i mądrości Brandon Bays, “The Journey” stała się niebywale skutecznym zestawem narzędzi, czerpiącym ze świadomości wiedzę, że ludzki potencjał nie zna granic.

Zwyczajni ludzie, bez względu na swoje pochodzenie, kulturę, wiek czy sytuację rodzinną, używają “The Journey”, by całkowicie odmienić swoje życia. Ludzie właśnie tacy jak Ty!

Jeśli czujesz się…

 • Przygnieciony strachem, niepewnością i stresem spowodowanym pracą, rodziną bądź zdrowiem
 • Dotknięty przez problem fizyczny bądź umysłowy
 • Sparaliżowany ciągłą depresją, brakiem motywacji i zmęczeniem
 • Unieruchomiony przez prokrastynację lub brak zdecydowania, nawet w najważniejszych sprawach
 • Oełen pasji, by odkryć swój prawdziwy cel w życiu, swój wielki potencjał
 • Ogólnie zadowolony z życia, ale mający świadomość, że przy odrobinie czasu i energii mógłbyś żyć pełnią życia

…odbądź podróż z nami!

“The Journey” to prawdziwie przemieniające doświadczenie!

“The Journey” to program międzynarodowych warsztatów i warsztatów wyjazdowych.

Rozpoczyna się od “The Journey” trening podstawowy, dla początkujących, podczas którego poznasz proste, a jednocześnie bardzo wydajneh narzędzia uzdrawiające i przekształcające. Następnie możesz skorzystać z treningu zaawansowanego, który pogłębi twoje doświadczenie i rzuci wyzwanie wiedzy, jaką posiadamy odnośnie naszych możliwości i uwolni ich pełny potencjał.

Dla tych, którzy pragną zagłębić się jeszcze bardziej,  mamy The Journey Accredited® Practitioners Program, który obnaży iluzje, na których oparte było wasze życie, usuwając blokady i przenikając przez kłamstwa i dając wam poczucie niesamowitej wolności.

Każdy nasz warsztat dostarczy Ci wyjątkowych doświadczeń i da Ci możliwość by:

 • Wybrać się w podróż w głąb natury Twojej duszy, gdzie poznasz nieograniczoną obecność miłości wewnątrz siebie samego.
 • Odkryć wspomnienia pamięci komórkowej oraz ograniczające Cię wzorce, by po rozwiązaniu problemów i bezwzględnym przebaczeniu dać Twojemu ciału wolny dostęp do jego naturalnych zdolności samouleczenia.
 • Odkryć i oczyścić zalegające blokady emocjonalne, które bezwiednie spowalniały cię od lat
 • Osiągnąć mistrzostwo w korzystaniu z praktycznych i łatwych w użyciu narzędzi oraz doświadczyć radości i wolności w Twoim codziennym życiu.
 • Odnaleźć głęboką (emocjonalną i duchową) przejrzystość oraz wyzwolić Twój nieskończony potencjał.

Nasza wizja

Jest naszym głębokim pragnieniem i modlitwą, by przekazać te potężne wyzwalające techniki, te głęboko przemieniające narzędzia ludziom ze wszystkich środowisk, i we wszystkich państwach, by każdy mógł odkryć swój najgłębszy ludzki i boski potencjał i by stał się częścią zmiany w globalnej świadomości, której potrzebuje nasza planeta by mogła się uzdrowić i rozkwitnąć.

Modlimy się, by każda dusza miała dostęp do tej przemieniającej życie metody, by w pełni obudziła swój obfity potencjał i by każdy z nas mógł znaleźć spełnienie we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poprzez odkrywanie wielkości w sobie samych, bierzemy udział w przemienianiu naszej planety, zgodnie z jej obecnymi potrzebami i  łączymy się w falę przebudzenia i uleczenia, płynącą przez nasz świat.

Bądźmy żywym przykładem naszego głębokiego obfitego potencjału i niech nasze działania będą pełne łaski i współczucia. Jako przewodnicy, pomagajmy sobie nawzajem w ściąganiu naszych klapek na oczy i uświadamianiu sobie naszej nieokiełznanej obfitości oraz rozkwitaniu w jej świadomości.

brandon-signature