FAQ

Wsparcie Klienta

Poniżej przygotowaliśmy zestaw najczęstszych pytań. Jedno kliknięcie wystarczy aby uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Czy będzie to skuteczne w moim przypadku?
Czy będę musiał dzielić się moim problemem z szerszą grupą ludzi?
Czy muszę przyjść z przyjacielem/partnerem?
Czy mogę pracować z przyjacielem/partnerem, który przyszedł ze mną?
Dlaczego te warsztaty są takie długie?
Czy muszę uczestniczyć w obu dniach Journey Intensive?
Czy Brandon oferuje sesje indywidualne?
Czym jest Proces The Journey?
Jak mogę zacząć?
Jak działa leczenie na poziomie komórkowym?
Komu może pomóc metoda The Journey?
W jakich przypadkach pomaga The Journey?
Co jeśli utknę podczas Podróży Emocjonalnej?
Jak duża jest grupa podczas Intensywnego Weekendu?

Czy będzie to skuteczne w moim przypadku?
Proces The Journey pomógł w wielu różnorodnych przypadkach, bez względu na ich poziom komplikacji czy źródło problemu. Proszę pamiętać, że leczenie komplementarne powinno być podjęte za zgodą lekarza, a The Journey nie zastępuje lekarstw, które nadal należy przyjmować.

Czy będę musiał dzielić się moim problemem z szerszą grupą ludzi?
Nie! Ale jest taka możliwość, jeśli chciałbyś z tego skorzystać.

Czy muszę przyjść z przyjacielem/partnerem?
Nie, ale pamiętaj, że im więcej nas tym raźniej. Zapraszamy wszystkich, jednak oczekujemy, że uczestnicy przyjdą z własnej woli, a nie dlatego, że Ty tego od nich oczekujesz.

Czy mogę pracować z przyjacielem/partnerem, który przyszedł ze mną?
Ze względu na naturę naszej pracy, prosimy o to, by pracować z nieznanymi sobie osobami, tak aby nie patrzyły na Ciebie przez pryzmat przeszłych zdarzeń.

Dlaczego te warsztaty są takie długie?
Długość warsztatów podyktowana jest ilością materiału, który trzeba w nich zmieścić, a ponadto Wolności nie można poganiać!

Czy muszę uczestniczyć w obu dniach Journey Intensive?
Tak! W sobotę zajmujemy się Podróżą Emocjonalną, a w niedzielę Fizyczną. W oba te dni poznasz różne narzędzia, które pozwolą Ci na głębsze zrozumienie procesu The Journey, uzdrowienie oraz podróż ku wyzwoleniu.

Czy Brandon oferuje sesje indywidualne?
Ze względu na dużą ilość Podróży, które corocznie odbywa, nie może ona udzielać sesji prywatnych.

Czym jest Proces The Journey?
Proces Podróży to kierowana introspekcja, stworzona po to, by zaradzić Twoim konkretnym problemom – żeby znaleźć źródło wszelkich spraw, z jakimi się zmagasz i pomóc Tobie w odnalezieniu wyczerpującego rozwiązania. Zabierze Cię ona do głęboko ukrytego miejsca wewnątrz Ciebie, w którym doświadczysz mądrości własnego ciała.

Kiedy odnajdziesz wspomnienia kluczowe dla Twojego problemu i uwolnisz się od nich, pozbędziesz się uwięzionych w nich emocji i otworzysz na głębokie przebaczenie. W momencie, w którym uwolnisz się całkowicie od problematycznych wspomnień, rozpocznie się proces uzdrawiania na poziomie komórkowym.

The Journey oparty jest na naturalnych metodach leczenia. Źródłem The Journey jest medycyna naturalna – bezpieczna, dostępna dla każdego, pozwalająca na samodzielne odkrycie własnego potencjału leczniczego. Pozwala znaleźć przyczyny dolegliwości. Dzięki wiedzy Brandon Bays dowiesz się jak zmienić swoje życie i osiągnąć sukces w życiu.

Jak mogę zacząć?
Polecamy zacząć od przeczytania książki Brandon Bays “Podróż” i zobaczenia, czy tego rodzaju praca odpowiada Ci na tyle, byś mógł zająć się nią głębiej. Możesz też odwiedzić dział Nasze Programy na naszej stronie internetowej, żeby sprawdzić, czy w Twoim regionie działa grupa Akredytowanych Profesjonalistów The Journey.

Trenerzy The Journey opowiedzą Ci o swoich doświadczeniach i dadzą możliwość zadania pytań, na które szukasz odpowiedzi. Jeśli czujesz potrzebę, by pójść dalej, z radością powitamy Cię na organizowanych na całym świecie Intensywnych Warsztatach Podróży, podczas których będziesz mógł doświadczyć Dzieła Podróży osobiście.

Podczas takiego weekendu Brandon przeprowadzi Cię przez Proces Podróży Emocjonalnej oraz Proces Podróży Fizycznej, których później doświadczysz osobiście, pracując z inna osobą.

Jak działa leczenie na poziomie komórkowym?
Brandon Bays uznaje pracę doktora Deepaka Chopry. Zbadał on życie osób, którym udało się pokonać poważne choroby. Dokonał odkrycia, że wszystkie te osoby miały dwie wspólne cechy:

1. Potrafiły dotrzeć do tego „czegoś“, co znajdując się poza umysłem, stymuluje proces uzdrawiania.

2. Potrafiły oczyścić się ze wspomnień, przechowywanych na poziomie komórkowym.

Komórki ciała regenerują się z różną szybkością. Komórki oka na regeneracje potrzebują zaledwie 48 godzin, podczas gdy komórkom wątroby zajmuje to sześć tygodni. Powstaje pytanie – co jest przeszkodą dla zdrowej regeneracji tych komórek? Doktor Chopra twierdzi, że komórki mogą przechowywać wspomnienia, które mogą być przyczyną przenoszenia się degeneracyjnych wzorów chorobowych, powstrzymujących replikację zdrowych komórek.

Doktor Candace Pert posuwa się nawet dalej. W książce “Molekuły Emocji” , za która otrzymała nominację do nagrody Nobla, opisuje swoje badania nad wpływem emocji na nasze ciało na poziomie komórkowym. Jeżeli nie przepracujemy swojej karmy i negatywnych emocji, utrwalą się one fizycznie, jako pamięć komórkowa. Wówczas pewne komórki przestaną spełniać swoją rolę w procesie chemiczej komunikacji, nieustannie odbywającej się w naszym organizmie.

Te wspomnienia nie tylko “wyłączają” owe komórki, ale także wywołują wystąpienie chorób fizycznych i emocjonalnych wiele lat od ich pierwotnego pojawienia się. Proces Podróży pozwala pozbyć się tych wspomnień i “włączyć” swoje komórki na powrót, pozwalając im doskonale się regenerować.

Komu może pomóc metoda The Journey?

Każdy, kto ma fizyczny lub emocjonalny problem i chce się z niego uwolnić lub oczyścić. Może to być cokolwiek – od chronicznego schorzenia aż do pragnienia poznania prawdy, która kryje się za problemami emocjonalnymi. Podróż jest dla tych, którzy nie chcą już być ofiarami i tkwić w gąszczu bólu. Zamiast tego, chcą przełamać się i osiągnąć wolność, by dojść do źródła swego najwyższego potencjału i przeżyć życie, jako pełną ekspresję swojego najprawdziwszego “ja”. Jedyne, czego potrzebujecie, to pragnienie bycia wolnym.

W jakich przypadkach pomaga The Journey?

Wiele z tych osób, które zgłosiły chęć odbycia Podróż z żarliwą chęcią i silnym pragnieniem uzdrowienia, zanurzyło się głęboko w rdzeń swoich spraw i zdołało pokonać różnorodne fizyczne choroby i problemy emocjonalne.

Ludzie cierpiący na wszystkie możliwe choroby, problemy behawioralne i ogólne zaburzenia emocjonalne, takie jak: niskie poczucie własnej wartości, stres, złość, poczucie winy, żal, depresja, napady paniki, fobie, lęki, alergie, bóle i brak pewności siebie oraz wiele innych, wyzwolili się od nich, sięgając do źródła i całkowicie uwalniając się od przyczyn, stojących za tymi schorzeniami.
Możesz przeczytać też nasze Wyjaśnienie dotyczące tych i innych spraw.

Co jeśli utknę podczas Podróży Emocjonalnej?

Wiedz, że 99% wśród tysięcy uczestników weekendowych Intensywnych Podróży odnajduje emocje, doskonale odpowiadającej ich problemowi. Pozostałym zapewniamy opiekę i wsparcie w czasie każdego kursu. Akredytowani przez Brandon trenerzy i inne osoby, które właśnie kończą szkolenie oraz ochotnicy, którzy uczestniczyli we wcześniejszych warsztatach, przychodzą na kurs jako goście, pomagając Ci w osiągnięciu tego, co udało się im osiągnąć w czasie pierwszego podejścia do Programu.

Jak duża jest grupa podczas Intensywnego Weekendu?

Liczba uczestników poszczególnych warsztatów bardzo się różni, średnio jest to od 100 do 300 osób. Liczba ta obejmuje znaczną grupę wspomnianych wcześniej trenerów, którzy przychodzą na warsztaty, żeby Tobie pomóc oraz by zapewnić idealny stan pomieszczeń, w którym odbywa się kurs oraz przygotować dodatkowe materiały wspomagające, które są dostępne na każdych warsztatach, a które możesz zabrać do domu. Są w nich opisane warsztaty o wyższym stopniu zaawansowania, dla wielu stanowiące kolejny krok w ich uzdrawiającej Podróży. Na każdych 4-6 uczestników warsztatu przypada jeden trener, który w razie potrzeby zapewnia im osobistą pomoc.