Krótko o nas

“Witaj Przyjacielu, poznaj swoje prawdziwe Ja!”

Dołącz do nas i przeżyj najbardziej przemieniającą przygodę w Twoim życiu!

The Journey to uznany na świecie i pozytywnie oceniony przez krytyków proces uzdrawiajaco – transformujacy, który umożliwi Ci przebudzenie Twojego prawdziwego potencjału. Setki tysięcy ludzi na całym świecie doświadczyły już krok po kroku tego prostego procesu, który umożliwia pokonywanie wszelkich problemów: fizycznych, duchowych, emocjonalnych, jak również problemów w związkach i pracy.

Jak “The Journey” może pomóc?

Historia “The Journey”

brandon-1

“The Journey” zostało założone przez światowej sławy wykładowczynię, autorkę bestsellerów i ekspertkę z zakresu leczenia umysłu i ciała – Brandon Bays. Wszystko zaczęło się w 1992 roku, kiedy to u Brandon zdiagnozowano guza raka wielkości piłki do koszykówki.

Wywodząc się z nurtu uzdrawiania holistycznego oraz medycyny naturalnej, Brandon użyła całej swojej wiedzy z zakresu żywienia, zielarstwa, kinezjologii, medytacji i prowadzonej wizualizacji do stworzenia szczegółowo zaplanowanego procesu naturalnego uzdrowienia. Zaskakując tak doktorów jak i samą siebie, intuicyjnie wsłuchała się w mądrość swojego ciała i uleczyła się w 6 tygodni, bez lekarstw, zabiegów i bólu.

“The Journey” to rezultat nieprzerwanej pracy Brandon Bays nad sobą oraz wniosków i obserwacji wyciągniętych z tego doświadczenia. Wciąż rozwija nowe sposoby samoleczenia, a oryginalną metodę doskonali w ten sposób, by dotyczyła wszystkich stref życia.

Metoda “The Journey” jest zakorzeniona w pracach endokrynologa Deepaka Chopry, autora ponad pięćdziesięciu bestsellerów, w tym “The Seven Spiritual Laws of Succsess”, oraz poważanego mikrobiologa dr Candace Pert, współtwórcę “What The Bleep Do We Know?” oraz autora “Molecules of Emotion”. Dzięki tym korzeniom i mądrości Brandon Bays, “The Journey” stała się niebywale skutecznym zestawem narzędzi, czerpiącym ze świadomości wiedzę, na temat bezgranicznego potencjału ludzkiego.

Zwyczajni ludzie, bez względu na swoje pochodzenie, kulturę, wiek czy sytuację rodzinną, używają “The Journey”, by całkowicie odmienić swoje życia. Ludzie właśnie tacy, jak Ty!

Jeśli czujesz się…

 • przygnieciony strachem, niepewnością i stresem spowodowanym pracą, rodziną bądź zdrowiem
 • dotknięty przez problem fizyczny bądź umysłowy
 • sparaliżowany ciągłą depresją, brakiem motywacji i zmęczeniem
 • unieruchomiony przez prokrastynację lub brak zdecydowania, nawet w najważniejszych sprawach
 • pełen pasji, by odkryć swój prawdziwy cel w życiu, swój wielki potencjał
 • ogólnie zadowolony z życia, ale mający świadomość, że przy odrobinie czasu i energii mógłbyś żyć pełnią życia

…wyrusz z nami w niezwykłą Podróż!

“The Journey” to prawdziwie przemieniające doświadczenie!

“The Journey” to program międzynarodowych warsztatów i warsztatów wyjazdowych.

Rozpoczyna się od “The Journey” trening podstawowy, dla początkujących, podczas którego poznasz proste, a jednocześnie bardzo wydajne narzędzia uzdrawiające i przekształcające. Następnie możesz skorzystać z treningu zaawansowanego, który wzmocni Twoje doświadczenie i pogłębi Twoją wiedzę na temat ludzkich możliwości i sposobów na uwolnienie ich pełnego potencjału!

Dla tych, którzy pragną zagłębić się jeszcze bardziej, mamy The Journey Accredited® Practitioners. Program ten obnaży iluzje, na której do tej pory oparte było Wasze życie, usunie blokady, obnazy kłamstwa i da Wam niesamowite poczucie wolności!

Każdy nasz warsztat dostarczy wyjątkowych doświadczeń i da Tobie możliwość, byś

 • Wybrał się w podróż w głąb natury Twojej duszy, gdzie poznasz nieograniczoną obecność miłości wewnątrz siebie samego.
 • Odkrył wspomnienia pamięci komórkowej oraz ograniczające Cię wzorce, by po rozwiązaniu problemów i bezwzględnym przebaczeniu dać Twojemu ciału wolny dostęp do jego naturalnych zdolności samouleczenia.
 • Odkrył i oczyścił zalegające blokady emocjonalne, które bezwiednie spowalniały cię od lat.
 • Osiągnął mistrzostwo w korzystaniu z praktycznych i łatwych w użyciu narzędzi oraz doświadczył radości i wolności w Twoim codziennym życiu.
 • Odnalazł głęboką (emocjonalną i duchową) przejrzystość oraz wyzwolić Twój nieskończony potencjał.

Nasza wizja

Pragniemy przekazać Wam potężne, uwalniające techniki i głęboko przemieniające narzędzia, aby wszyscy ludzie, bez względu na swoje korzenie, mogli odkryć i wyzwolić swój najgłębszy ludzki, a zarazem boski, potencjał. Chcemy, by stał się on przyczyną zmian w globalnej świadomości, których potrzebuje nasza planeta, by móc się uzdrowić i rozkwitnąć.

Modlimy się, by jak najwięcej dusz otrzymało dostęp do tej niezwykłej metody, dzięki której jesteśmy w stanie w pełni obudzić swój bezgraniczny potencjał. Dzięki Podróży w głąb siebie każdy z nas może osiągnąć spełnienie we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Poprzez odkrywanie wielkości w sobie samych, stajemy się uczestnikami wielkiej metamorfozy naszej planety w zgodzie z jej obecnymi potrzebami. Jednoczymy się, tworząc wspólnie falę przebudzania i uleczania, płynącą przez nasz świat.

Bądźmy żywym przykładem naszego głębokiego i obfitego potencjału. Niech nasze działania będą zawsze pełne łaski i współczucia. Jako przewodnicy duchowi pomagajmy sobie wzajemnie i inspirujmy się nawzajem w procesie uświadamiania. Dzięki temu nasza nieokiełznana obfitość rozkwitnie i wyda owoc.

brandon-signature