Kursy

Prawdziwa Wolność zaczyna się z The Journey!

Trening podstawowy “The Journey” to warsztat, który przez wielu uczestników określany jest jako „najbardziej przemieniające doświadczenie w ich życiu”. Zanurzysz się w prawdziwie empirycznym warsztacie, pełnym innowacyjnych, pouczających historii, medytacji, praktycznych ćwiczeń grupowych oraz pracy w parach. To wyjątkowe seminarium pozwoli Ci zgłębić nieskończoną mądrość Twojego ciała oraz umożliwi Ci głęboką transformację Twojej osoby – natychmiastowo i bez trudu.

W ciągu zaledwie trzech dni tego potężnego treningu doświadczysz niesamowitych korzyści, płynących z oczyszczenia się nagromadzonych problemów. Pozbędziesz się bagażu emocjonalnego i ciężaru wydarzeń z przeszłości. Wszystko, dzięki osobistej pracy z partnerem, którego sam wybierzesz.

Wybierając się w podróż poznasz przyczyny swoich dolegliwości. Stosując konwencjonalne metody leczenia, oparte na środkach chemicznych, bardzo często leczymy jedynie objawy, przez co choroba ciągle wraca. Usuwając guza z organizmu nie likwidujemy jego przyczyny — z tego powodu taki zabieg kończy się przerzutami. Poznaj przyczyny raka, by wiedzieć jak zlikwidować go od wewnątrz.

Korzyści, płynące z warsztatów Brandon Bays “The Journey”:

  • Odbędziesz niezwykłą podróż w głąb natury Twojej duszy, w trakcie której doświadczysz obecności nieskończonej miłości, drzemiącej w Twym wnętrzu.
  • Odkryjesz wspomnienia pamięci komórkowej oraz ograniczające Cię wzorce. Rozwiążesz problemy i udzielisz bezwzględnego przebaczenia swemu ciału, by uzyskać wolny dostęp do jego naturalnych zdolności samoleczenia.
  • Poznasz i oczyścisz zalegające blokady emocjonalne, które bez Twojej wiedzy spowalniały Cię od lat.
  • Osiągniesz mistrzostwo w korzystaniu z praktycznych i łatwych w użyciu narzędzi oraz doświadczysz radości i wolności w Twoim codziennym życiu.
  • Odnajdziesz głęboką, emocjonalno-duchową przejrzystość oraz wyzwolisz swój nieskończony potencjał.

Co roku tysiące ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk bierze udział w Podstawowym Treningu „The Journey”. Każdy z innego powodu. Jedni poszukują fizycznego, psychicznego lub duchowego uleczenia. Inni natomiast głębszego połączenia w swoich związkach z ukochanymi. Jeszcze inni pragną rozwoju kariery i spełnienia w życiu. Wielu pragnie po prostu połączyć się ze swoim prawdziwy Ja. Bez względu na cele, każdy uczestnik odchodzi przemieniony, oświecony. Odchodzi jako zwycięzca.

Podczas trzydniowego treningu „The Journey”, nauczysz się najnowszych technik Podróży. Doświadczysz medytacji, prowadzonej introspekcji oraz intensywnej pracy z mikro procesami.

Pierwszego dnia przejdziesz Proces Emocjonalnej Podróży, dzięki któremu przebudzisz swoją prawdziwą esencję, swój nieograniczony potencjał. Uwolnisz  stłumione, niezdrowe emocje oraz otworzysz się na nieograniczone umiłowanie wolności i szczerą radość.

Drugiego dnia odbędziesz Fizyczną Podróż, podczas której odkryjesz starą pamięć komórkową, co ułatwi Ci potężne, przyrostowe i spontaniczne leczenie fizyczne.

Trzeciego dnia poznasz metodę wyprowadzania swej pracy z „The Journey” na wyższy poziom i doświadczysz go. To inspirujący dzień, wypełniony niezliczonymi narzędziami, pracą procesową oraz najnowszymi umiejętnościami. Otrzymasz wiedzę potrzebną, by przezwyciężyć blokujące Cię bariery. Nauczysz się zwalczać wszelkie przeciwności, na jakie możesz natrafić, bez względu na ich poziom komplikacji. Poziom ten da Tobie poczucie pewności, że sprostasz każdemu wyzwaniu, jakie przyniesie Twoja praca z „The Journey”.

Podczas tych trzech niezwykłych dni będziesz cieszył się ciepłym przyjęciem Brandon Bays. Poznasz pełną pasji i wysoce doświadczoną grupę trenerów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zapewnią wsparcie podczas całego seminarium. Spotkasz innych uczestnikach o podobnym sposobie myślenia i dzieląc z nimi ten przemieniający warsztat, zawiążesz prawdziwe przyjaźnie na wiele lat.

Nauczysz się pracować z emocjami, używać bezpośrednich technik i rozwijać umiejętności, które dadzą Ci bezpośredni dostęp do Twojego promieniującego potencjału.

Pamiętaj, że trening „The Journey Intensive” jest praktycznym warsztatem dającym trwałe efekty. To, czego doświadczysz podczas tych trzech, dni nie będzie tylko teorią – otrzymasz zestaw praktycznych narzędzi potrzebnych do pracy procesowej, którą możesz natychmiastowo wdrożyć w codziennym życiu ze swoją rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.

Ukończenie Podstawowego Treningu „The Journey” oznacza, że zostaniesz absolwentem Podróży, co automatycznie włącza Cię na całe życie do grona trenerów „The Journey”, dając tym samym szeroką gamę korzyści oraz wsparcie globalnego systemu absolwentów i praktyków Podróży.

Absolwenci „The Journey” automatycznie spełniają wymagania uczestnictwa w wielu zaawansowanych kursach, włączając w to „Manifest Aboundance Retreat”  – następny krok programu!

Pamiętaj, na warsztaty „The Journey” przyjść może każdy! Żadne doświadczenie nie jest wymagane, by w pełni czerpać wiedzę i poznać uzdrawiającą siłę Intensywnej Podróży. Życzymy szczęśliwej i owocnej podróży z Brandon Bays! Do zobaczenia!

OPINIE UCZESTNIKÓW

Najnowocześniejszy, leczący i uwalniający proces, jaki znalazłem!

To najnowocześniejszy, leczący i uwalniający proces, jaki znalazłem. Jestem uzdrowicielem od wielu lat, ale wzięcie udziału w tym szkoleniu to ogromny dar. Jeśli jesteś gotowy, to wolność której poszukujesz, odnajdziesz właśnie tu. W mojej opinii, a jest to opinia oparta na doświadczeniu, „The Journey” to najważniejsza praca, jaka jest w tej chwili wykonywana dla cierpiących na całej planecie.

~ J. R., Uzdrowiciel

The Journey odmieniła moje życie!

Intensywna podróż odmieniła moje życie. Udało mi się dotrzeć do zapomnianego problemu w moim ciele, który od czasu do czasu powodował przeszywający ból. Rezultaty, które odczuwam są niesamowite.

~ Janis Martinez

Guz w mojej piersi zniknął…

Dwa dni po weekendzie na „The Journey” nie potrafiłam już wyczuć guza w mojej piersi. Następny mammograf potwierdził, że guz zniknął całkowicie! Czuję, że Podróż uratowała mi życie.

~ Karen G., Ekspres Codzienny

*    *    *

Narzędzia „The Journey” są Twoje! Musisz je cenić, udoskonalać, doprowadzić do mistrzostwa i nieść ze sobą do końca Twojego życia!

Chcesz być niezależny? Pragniesz poznać nowe lub doskonalić własne metody? Znajdź książkę Brandon Bays „The Journey”, teraz wydaną miękkiej okładce, i naucz się technik procesu Podróży. Zapisz się na seminarium – teraz w udoskonalonej formule. Jeśli jesteś podobny do mnie i pragniesz otrzymać szansę trenowania z doświadczonym nauczycielem, uczestnictwo w weekendowej Intensywnej Podróży jest tym, czego zawsze szukałeś! Podstawowe umiejętności bez trudu posiądziesz w jeden weekend. Raz zrozumiane – mogą zostać użyte wszędzie i zawsze. Pamiętaj, otrzymasz niezwykłe narzędzia. Musisz je cenić, udoskonalać, doprowadzić do mistrzostwa i nieść ze sobą do końca Twojego życia.

- Linda Ehlers, Akredytowany Praktyk the Journey

Kup bilet na kurs w Warszawie